Переможцями І етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад визначено:                                                                       предмет українська мова та література

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце) П.І.Б. вчителя
8 3 Горюшко Євгенія, 68,5б.

ІІ м.Тарасов Максим

ІІІ м.Водоп’янова Катерина

Головко А.В.

Сіренька Н.С.

 

9 3 Шеїн Поліна, 72б.

ІІ м. Малій Анна

ІІІ м. Колісник Єлизавета

Сіренька Н.С.
10 3 Левіна Тамара, 55б.

ІІ м.Діденко Катерина

ІІІ м.Деркач Людмила

Сіренька Н.С.
11 3 Скицька Софія, 69б.

ІІ м. Діденко Дмитро

ІІІ м. Скрипник Катерина

Головко А.В.

предмет англійської мови

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
8 4 Немає переможців

ІІм. немає

ІІІм. Зозуля О.

Панасюк С. В.

Шарудило О. М.

9 3 Немає переможців

ІІм.Шеїн П.

ІІІм.Бережна В.

Шарудило О. М.
10 3 Немає переможців

ІІм. немає

ІІІм.Деркач Л.

Панасюк С. В.

 

11 3 Немає переможців

ІІм. немає

ІІІм. немає

Шарудило О. М.

предмет математика

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
5 4 Сегеда  Дар’я, 100б

Морозов Андрій, 100б

ІІ м. Сотник Михайло

ІІІ м. Вербенко Давід

Вербовська Л. Б.
6 6 Кравцова Анастасія, 100б

ІІ м. Наумова Маріанна

ІІІ м. Земскова Каріна

Пендюх С.В.
7 5 Вітушко Максим, 70

Роменська Єлизавета, 65б

ІІ м. Штанько Микита

ІІ м. Ібрагімов Водлодимир

ІІІ м. Полупан Євгеній

Пендюх С.В.
8

 

5 _______ Вербовська Л.Б.
9 4 Колісник Єлизавета, 65б

ІІ м. Шеїн Поліна

ІІІ м. Чайка Юлія

Пендюх С.В.
10 3 ІІІ м. Деркач Людмила

ІІІ м. Гавриш Данило

ІІІ м. Діденко Катерина

Пендюх С.В.
11 2 Запара Дар’я, 75б

Скицька Софія, 75б

Пендюх С.В.

 предмет історія

     Клас         

 

 Кількість  учасників І етапу            П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
7 5 Роменська Єлизавета – 53 б.

ІІм.Романченко М.

ІІІм. Ібрагімов В.

Шеїн Ю. Л.
8 5 Гніденко Є – 62 б.

ІІм. і ІІІм. Немає

Шеїн Ю. Л.
9 4 Колісник Єлізавета – 52 б.

ІІм. і ІІІм. Немає

Шеїн Ю. Л.
10 4 Переможців немає

ІІм. немає

ІІІ м.Шеїн А.

Шеїн Ю. Л.
11 6 Переможців немає

ІІм. Діденко Д.

ІІІ м. Ребров В.

Шеїн Ю. Л.

предмет фізика

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
7 3 Переможців немає

ІІ і ІІІм. немає

Кондратьєв І. В.
8 2 Переможців немає

ІІ і ІІІм. немає

Кондратьєв І. В.
9 2 Переможців немає

ІІ і ІІІм. немає

Кондратьєв І. В.
10 4 Переможців немає

ІІ і ІІІм. немає

Кондратьєв І. В.
11 2 Запара Дар’я – 80 б.

ІІ м. Ганоцький Сергій – 75 б.

Кондратьєв І. В.

 предмет біологія

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
8 6 Переможців немає

ІІ м. немає

ІІІм. Гніденко Є., Імерелі А., Бурлуцька Ю.

Павловський Е. О.
9 5 Дубонос Альона – 77 б.

ІІм. Контуді Анастасія

ІІІм. Неманіхіна Ксенія, Бережна В., Малій А.

Павловський Е. О.
10 5 Діденко Катерина – 51 б.

ІІм. Деркач Людмила, Гавриш Даніїл

ІІІм. Левіна Тамара

Павловський Е. О.
11 2 Скрипник Катерина – 69,5 б.

ІІм. Гніденко Діана

Павловський Е. О.

предмет інформатика

     Клас         

 

 Кількість  учасників І етапу            П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
8 7 Переможців немає

ІІм. Немає, ІІІм. Тарасов М.

Садиков Р. Н.
9 5 Переможців немає

ІІм. Шеїн П.

Садиков Р. Н.
10 3 Деркач Л.

ІІ і ІІІ м. немає

Садиков Р. Н.
11 3 Переможців немає

ІІм. Осоненко Д., Запара Д.

Садиков Р. Н.

 предмет географія

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
7 4 Чугай Анастасія – 63б.

ІІм. Вітушко М., Полупан Є.

 

Павловський Е. О.
8 6 Переможців немає

ІІІм. Гніденко Є., Набатов Д.

Павловський Е. О.
9 3 Дубонос Альона – 55б.

ІІм. Голєв Данило

ІІІм. немає

Павловський Е. О.
10 2 Переможців немає

ІІ і ІІІм. немає

Павловський Е. О.
11 3 Ганоцький Сергій – 57б.

ІІм. Немає

ІІІм. Кукояшний Б.

Павловський Е. О.

 предмет правознавство

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
9 8 Переможців немає

ІІм. Неманіхіна К.

Шеїн Ю. Л.

 предмет екологія

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
11 4 Скрипник Катерина – 85 б. Павловський Е. О.

 предмет трудове навчання 

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце) П.І.Б. вчителя
8 4 Переможців немає Кайгородов К. М.
11 3 Ганоцький Сергій Кайгородов К. М.

 предмет хімія

Клас Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце) П.І.Б. вчителя
8 5 Переможців немає Рибалко Т. О.
9 5 Переможець Рибалко Микола Рибалко Т. О.
10 3 Переможців немає Рибалко Т. О.
11 4 Переможців немає Рибалко Т. О.

Предмет астрономія

Клас

 

Кількість  учасників І етапу П.І. переможця    (І місце)

 

П.І.Б. вчителя
11 3 Переможців немає Кондратьєв І. В.