У Лиманській ЗОШ І – ІІІ ступенів №5 з 02.12. по 14.12.2018р. пройшов Тиждень правових знань.

Проведені уроки щодо запобігання дискримінації та насильству в школі для учнів 8 – 10 класів під єдиним гаслом «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

На батьківських зборах проведені лайфхаки щодо протидії домашньому насильству відносно дітей.

Проведені виховні заходи для учнів 1 – 10 класів із метою запобігання дискримінації та насильству в школі

Розміщені інформаційні стенди з правової інформації та обов’язковим зазначенням контактної інформації найближчих центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Практичний психолог школи Давиденко Є. А. провела анкетування учнів: «Чи доводилося тобі останнім часом обговорювати проблеми захисту власних прав?»

Для учнів 10-го класу  в рамках Тижня «Права людини», мета якого закріпити і поглибити правові знання та навички учнів; сприяти поширенню правової культури; формувати почуття поваги до людей, які охороняють правопорядок та спокій у суспільстві на уроці курсу «Громадянська освіта» спільно з учителем історії Шеїн Ю.Л. провели практичне заняття «Як захистити  свої права  у Європейському суді з прав людини» та «Борці за права людини».

Учні підготували буклети з теми і взяли участь у виставці до тижня «Права людини» //drive.google.com/drive/folders/1Uo_1_GckD4wABg-FtjxquvvnFgRiB27h?usp=sharing

Відеолекторій «Я і моє здоров’я» (перегляд фільмів щодо пропаганди здорового способу життя) провели класні керівники 5 – 11 класів.

У 6 – Б класі відбувся імпровізований круглий стіл із теми “У центрі Всесвіту – дитина!” Тут діти поділилися своїми знаннями про права дітей та створили арт – плакат за матеріалами Конвенції ООН з прав дитини.