З метою сприяння розвитку дитячого та молодіжного громадського руху, на підтримку ініціативи громадських органiзацiй 27 червня 2008 року Президент України підписав Указ № 599/2008 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій», в якому День молодіжних та дитячих громадських організацій України вирішено відзначати щорічно.
Характерною ознакою сучасного розвитку молодіжного та дитячого громадського руху є добровільність вступу до організації. Це безумовно повинно залишатися нормою їх діяльності. Основою для формування молодіжних і дитячих громадських об’єднань є не тільки навчальні заклади всіх типів і рівнів, а й установи додаткового виховання і освіти, клуби за місцем проживання, центри та заклади для молоді і так далі. Діти – наше майбутнє. Виховання високої моральності і моралі в молодому поколінні на основі їхніх інтересів, є запорука благополуччя і успіху всього Держави.
В нашому місті у 2016 році почала своє існування молодіжна платформа “Альтанка”. Це відкритий простір, де кожен охоче може долучитися до його творення, розкрити себе, свій потенціал, реалізувати свою мрію, ідею, також це місце неформальної освіти, саморозвитку та творчості. Тут можна послухати лекцію, читати сучасну літературу, малювати, співати, грати у різноманітні ігри, відвідати майстер клас.
Ви теж можете приєднатися до активної молоді Лиману та зробити вагомий внесок у розвиток нашого міста.