Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників. Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Шановні військові, сердечно вітаємо Вас зі святом, бажаємо не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас! Бажаємо Вам та вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Україні.

З метою відзначення Дня Збройних Сил України, виховання патріотичних почуттів до рідної землі, збереження народних звичаїв, традицій та свят, у Лиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 було проведено ряд заходів, такі як:

  • 7 клас Виховний захід «Героїв стежина – від батька до сина» (Шарудило О.М)

  • 8 клас Урок мужності з елементами відеопрезентації «Українська армія – школа мужності» (Наумова О.В.)

  • Виставка малюнків і листівок учнів 1-4 класів «Уклін всім, хто край свій боронить».

  • Тематична виставка «Разом переможемо» (Деркач Н.В.)

  • До школи завітав командир відділення 30 ДПРЧ 12 ДПРЗ Старший прапорщик ЦЗ Таган Віталій Михайлович 

  • Відео привітання з Днем Збройних сил України (Овчаренко Г.С.)

  • Години спілкування 1-11 класи «Збройні сили України – слава, гордість, міць землі» (Класні керівники)