04.04.2019 у Лиманській ЗОШ  I-III ступенів №5 проводились заходи вчителями інформатики Глушко Т.О. та Дятловим С.А за участі учнів  та їх класних керівників, присвячені Міжнародному дню Інтернету.

Учні 2-Б та 4 класу приймали участь у вікторині «Інтернет це…». За успішне виконання завдань  та активну участь у заході деякі учні отримали заохочувальні призи. Також учні 6-х класів прийняли активну участь в інтелектуальному батлі «Калейдоскоп знань». За участь у якому  команди   отримали  почесні грамоти учасників.

У холі школи було встановлено інформаційний стенд  з корисною інформацією про мережу Інтернет  та видатних  програмістів , які зробили внесок  у розвиток «Всесвітньої  павутини».

Сучасний Інтернет має дуже багато соціальних та культурних граней. Він є універсальним середовищем для спілкування, розваг та навчання.  В цілому Інтернет — це віддзеркалення сучасного суспільства та світосприйняття.У багатьох країнах світу щорічно святкується День Інтернету — мета цього свята в тому, щоб показати можливості нових технологій для підвищення рівня життя людей, надаючи їм більш глибоке розуміння технологій і його функцій.